Şöbiyet

100,00 TL
 • Ürün Özellikleri
 • Tavsiye Et
 • “Tıka basa doyma” anlamına gelen şöbiyet, bir baklava çeşidi olup en popüler şerbetli tatlılarımızdan biridir. Kültür olarak damak tadımızın alışık olduğu şerbetli tatlılar, farklı zevklere hitap edecek şekilde çeşitlendirilmiştir. Fıstıklı veya cevizli, hamur açma veya sunuluş şekli farklı olan bu çeşitler arasından tercih yapmak çoğu zaman zor olabiliyor. Ancak şöbiyet, içeriğindeki bol fıstık ve kaymağın muhteşem bir uyum yakaladığı en cezbedici tatlılardan biridir. Özellikle ince ve kat kat açılmış çıtır hamuru ağızda dağılırken üçgen şeklindeki görüntüsü ise mideden önce göze hitap etmektedir.

   


  Baclava, tüm çeşitlerinde olduğu gibi şöbiyet tatlısının yapımında da kullandığı malzemeleri özenle seçmektedir. Sizlere en iyi kalite ve lezzeti sunabilmek için Türkiye’nin dört bir yanındaki en iyi kalitedeki malzemeleri seçmekte ve hem mesafeyi hem de maliyeti göz ardı ederek müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Çünkü esas amaç, çıkarılabilecek en iyi kalitedeki ürünü çıkararak sizlere sunmaktır. Şerbetinde özenle şeçilmiş Uşak şekeri, un olarak özel Antep un ve fıstık olarak 1. kalite fıstık kullanılarak hazırlanan şöbiyetin lezzetinin en üst düzeye ulaşmasındaki bir diğer faktör ise işçiliktir. En iyi tatlının çıkabilmesi için yalnızca kalite malzemelerin yeterli olmadığını bilen Baclava, alanında tecrübeli ustalarla çalışmayı prensip edinerek mükemmele ulaşmayı hedeflemiştir.

   


  Çıtır baklava hamuru içerisindeki yoğun fıstık tadının kaymakla buluştuğu şöbiyet, ister özel günlerinizde misafirlerinize ikram edebileceğiniz, ister kutlamalarınızda paylaşabileceğiniz isterseniz de misafirliğe giderken götürebileceğiniz harika bir seçenektir. Üstelik Baclava’dan kolayca sipariş verebileceğiniz ürününüz, sipariş verdikten bir gün sonra kurye ile teslim edilecektir. Ancak hatırlatmak gerekir ki, hafta sonu verilen siparişlerin teslimatı pazartesi günü yapılmaktadır. Yine de her koşulda elinize geçen ürünün en fazla 3 saat önce üretimden çıktığına şüpheniz olmasın. Gelen taze ürünü ise 2-3 gün uygun saklama koşullarında muhafaza edebilmeniz mümkün. 1 kg’ında 230 gr fıstık bulunan şöbiyetin kilogramındaki dilim sayısı 15’tir. Her bir dilim ortalama 66 gr gelmekte ve isteğe özel tepsi ve paket seçenekleri bulunmaktadır. Siz de bu lezzeti deneyimlemek istiyorsanız hemen siparişinizi verin!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.